Klassifikatsioonihaldustööriist (CMT)

CMT-ks nimetatakse klassifikatsioonihaldustööriista – meie kohandatud veebipõhist tööriista, millega pääseb ligi rahvusvahelisele mitmekeelsele ETIM-i põhiandmebaasile ning saab korraldada ja töödelda tõhusalt ETIM-mudeli täiendusi ja muutmistaotlusi (RFC). Suurem osa ETIM CMT osadest on avalikud: suletud osassse kuuluvad ainult mõned tööriista osad ja funktsioonid. Igatahes vaadake siin ringi!

CMT on ka keskkond muutmistaotluste (RFC) staatuse nägemiseks nii taotlejale kui teistele huvitatutele. Sisseloginud kasutajana saate Lemmikute filtri abil valida klassid, millest soovite teada saada. Seejärel saate postkasti ületäitumise vältimiseks tellida vaid huvipakkuvate RFC-de iganädalase kokkuvõtte. Need värskendused sisaldavad otselinke nende ootel muudatuste taotlustele ETIM CMT-s, et avada vaid vajalik info ja oaleda arutelus.

ETIM API (rakendused)

Lisaks meie allalaaditavale failile, mis sisaldab täielikku ETIM-i mudeli struktuuri, pakub ETIM ka veebiteenuseid otseseks juurdepääsuks mudelile ETIM API (Application Programming Interface) kaudu. ETIM-i API-d uuendatakse pidevalt. Esimene prioriteet on: ETIM-i väljaande klasside loendi list ja ‘lisainfo’ kogu klassi teabe saamiseks. Täna pakume ka kõigi rühmade, keelte ja väljaannete loendeid.

ETIM API teenused on välja töötatud avatud lähtekoodiga tarkvaras Swagger, mis aitab arendajatel kujundada, ehitada ja dokumenteerida REST-i veebiteenuseid. Selle teenuste kasutamiseks ja testimiseks ning vajaliku info allalaadimiseks külastage ETIM API spetsiaalset veebisaiti.

ETIM BMEcat valideerimisvahend

ETIM BMEcat certification tool

ETIM pakub veebitööriista, mis kontrollib teie XML-faile vastavalt ETIM BMEcati juhendile ja ETIM-i klassifikatsioonile. Kui teie fail on tõrgeteta valideeritud, saate sertifikaadi alla laadida. Veebis olev ETIM BMEcati sertifitseerimisvahend on tasuta, kuid kättesaadav vaid ETIM-i liikmetele. Lisateabe saamiseks või sisselogimisandmete saamiseks pöörduge kohaliku ETIM-i kontorisse.

ETIM vaatamisvahend

Meie klassifikatsioonihalduse tööriista ETIM CMT saab loomulikult kasutada sirvijana, kuid see oli mõeldud peamiselt mudeli optimaalseks haldamiseks. Teie mugavuse huvides töötasime välja vaatamisele optimeeritud veebilehe ETIM Viewer. Algselt rakendusena tehtud, kuid nüüd on see mobiilseks kasutamiseks optimeeritud veebileht. Lihtsalt avage see nutitelefonist ja lisage see oma kiirvalikutesse. Seda tööriista saab tulevikus väga lihtsalt (ja mugavalt) laiendada uute nutifunktsioonidega.

Vaata, lae alla, muuda: selle jaoks on ETIM tööriistakomplekt – kasuta igal ajal ja igal pool